Chcę być zdrowa!

Pozwólcie, że się przedstawię – mam na imię Gosia. Jestem chora na przewlekłą reumatyczną Fibromialgie oraz neurologiczną rzadką chorobę zwaną Idiopatyczne Nadciśnienie Śródczaszkowe. Jestem szczęśliwą posiadaczką Męża, cudownej rodziny i niezastąpionych przyjaciół. (Mam nadzieję, że w przyszłości również psa)

Joguję, medytuję i staram się promować zdrowe odżywianie. Zaraziłam się Ajurwedą i jej podejściem holistycznym do człowieka. Kocham kawę nie za jej pobudzenie, ale za jej smak! Uczę się grać na ukulele, śpiewam pod prysznicem i tańczę, gdy nikt nie patrzy 🙂 Kocham robić zdjęcia – zapraszam Was na mój Instagram @kruzelosia!

Nie umiem pisać – więc nie liczcie na perfekcyjną gramatykę, stylistykę itp. Liczy się przekaz – to co chce Wam powiedzieć.

Postanowiłam pisać tego bloga dla ludzi, którzy są w podobnej sytuacji zdrowotnej co ja. Sama szukałam wsparcia w Internecie… Jedyne na co udało mi się trafić to strony lub fanpage osób piszących same smutne i przygnębiające posty. Rozumiem, że gdy boli codziennie to ciężko widzieć te dobre aspekty życia, ale po co mówić obolałym osobom, że jest źle skoro oni to wiedzą?

Mam nadzieje, że znajdziesz – tak Ty – tu wsparcie i pomogą Ci moje rozwiązania jak żyć z bólem by codzienność była piękna!